Skvelý tablet nie len na hry


Dnes sa pozrieme na vylepšenú verziu tretej rady ikonického tabletu od Lenovo.
Je jasné že vakcínu ľudí zaujme  svojím atypickým vzhľadom . Teda agronomickým valcovitým rozšírením pri jednej strane. V guľatom , 2 cm širokom rozšírením sa ukrýva batéria z kapacitou z 9300 MAh , polohovací stojanček , ale tiež aj výkone GBL reproduktory. Stojanček treba vyklopiť až o 180 stupňou a umožňuje 4 možnosti ako tablet používať. Či už na výšku šírku ležato alebo stojato , je to úplne jedno. Môžete si ho nastaviť tak aby sa Vám pohodlne písalo , postaviť na stojanček a pozerať filmy alebo si stojanček vyklopíte na doraz a jednoducho si ho môžete vyklopiť. Čo sa môže hodiť do auta alebo do lietadla , tablet jednoducho zavesíte na sedadlo . Poprípade ho môžete zavesiť do kuchyne kde môžete sledovať videa a popri tom variť alebo sledovať Váš obľúbený seriál alebo film.

kancelář

Tablet má plastový povrch pokrývajúci kovové častí a na zadnej časti doplňuje kryt z kože. Ďalej doplňuje certifikovanú ochranu IP 51 ktorá zaručuje odolnosť proti poliatiu a prachu. Rozmery tabletu sú 25 cm na výšku , 18 cm na šírku a približne 8mm hrúbka tabletu. Váha tabletu je 630 gramov a po dlhšom držaní v ruke je táto váha poznať.

technologie

Na prednej strane nájdeme 10 palcový dotykový  2K IPS displej z rozlíšením 2560 x 1600 pixelov a hustotou 299 bodov na palec. Nad displejom nájdeme 5 megapixlovú selfie kameru ktorá je priemerná na video hovor alebo selfie úplne stačí. Na zadnej strane nájdeme stojanček ktorý má samostatné tlačidlo na vysunutie a pod stojančekom nájdeme slot na mikro SD kartu. Na zadnej strane ešte nájdeme 13 megapixlový fotoaparát ktorý je skôr doplnkom. Fotografie využijete len v tom prípade že nemáte po ruke mobilný telefón. Videa sú na tom podobne ako fotografie. Ďalším veľkým lákadlom tabletu sú 4 JBL reproduktory ktoré sú zabudované do spodnej časti tabletu.