Zábava a šport v jednom

Ak hľadáte niečo, pričom sa zabavíte a zašportujete zároveň ste na správnom mieste. Áno je to AIRSOFT pri ktorom dokonale využijete svoj voľný čas.
Na začiatku je to len šport a beriete to že to máte len koníček. No postupne Vás to začne baviť viac a viac až zistite že potrebujete na tento voľný čas všetko čo k tomu patrí. Teda vybavenie, oblečenie, zbrane a malé neškodné výbušniny.
Všetko to ale začína od výberu spoluhráčov. Ak sa zíde partia kamarátov ktorý si okrem toho že využijú voľný čas, chcú aj zašportovať, zabaviť a do konca aj zasúťažiť máte skvelú možnosť to urobiť.

zbraň

Vyberte si miesto kde si chceteAIRSOFT zahrať. Pozor ale nikdy to nehrajte blízkosti ľudí a ľudského obydlia. Nájdite si také miesto ktoré je vzdialené od civilizácii, aby ste nikomu neublížili. Pokiaľ máte už partia a miesto je čas na to najdôležitejšie. Ak chcete hrať AIRSOFT a dokonale využiť voľný čas potrebujete na to zbrane.

Zbrane môžu byť z dreva, plastu alebo z kovu.. Náboje sú malé drobné guľôčky ktoré môjho dosah až niekoľko metrov do diaľky.
Ak sa chcete tomuto nebezpečnému športu venovať viac budete potrebovať aj väčšiu a lepšiu výbavu.

Okrem super nepriestrelného oblečenia budete potrebovať aj okuliare, opasok na nosenie nábojov alebo iných zbraní, chrániče na ochranu kolien a lakti, rukavice, a vojenské veci na zlepšenie atmosféry hry.

zbraně

Pokiaľ sa chcete zahrať na skutočných vojakov môžete použiť aj bezpečné granáty ktoré kúpite špeciálnych AIRSOFT obchodoch za pár desiatok eur.
Zo začiatku to môže vyzerať ako nudná hra. No časom zistíte že z nudnej hry sa dá urobiť dobrodružstvo, napätie, súťaže a bojová taktika, začnete ju hrať a neprestanete. Ako som spomenul, táto hra nie je pre každého, a môžete si aj ublížiť, no každá bolesť znamená že táto tvrdá hra má niečo do seba.