Trendy každej jesene


Okrem krásnych farieb to tiež znamená babie leto, padajúce lístie, ale aj príchod krásnych jesenných kolekcií do obchodov. Mnohí ľudia práve preto toto prechodné obdobie milujú. A vy by ste mali tiež. Je to totiž čas, kedy môžete vynosiť módne kúsky, ktoré inokedy nosiť nemôžete. Viete, ktoré to sú?
 
svetr

1. Kožené rukavice a baretka
 
Začíname niečím, na čo si možno každý netrúfne, ale je to veľmi praktická vec, hlavne vtedy, keď sa začne na jeseň prudko ochladzovať. Kožené rukavice vás veľmi neochránia, keď sú vonku mínusové mrazy, no počas slabého ochladenia je to perfektný pomocník, ktorý vaše ruky ochráni pred dehydratáciou a popraskaním. Čo sa týka baretky, taktiež to nie je vhodná doba na zimu, uši a ani hlavu vám veľmi neochráni. Ako módny doplnok je však naozaj neskutočná. Urobí z vás ženu, ktorá je elegantná a má naozaj dobrý vkus.
 
2. Kožená bunda
Kožená bunda, alebo aspoň imitácia pravej koženej bundy, je už stálica v módnej oblasti. Menia sa strihy, menia sa farby, ale kožená bunda neustále pretrváva. Možno je to práve pre to, že je neskutočne ľahko skombinovateľná. Môžete ju dať k rifliam, môžete ju dať ku sukni alebo k šatám a stále budete vyzerať perfektne. Je to niečo, čo z našich skríň nevyjde ešte minimálne niekoľko sezón. Môžete si byť istá.
 
3. Trenčkot
Kto by ich nemiloval? Je to niečo, čo pôsobí elegantne, ale zároveň aj nenútene, V šatníku každej ženy by určite mal byť aspoň jeden dobre padnúci trenčkot, ktorý budete milovať a nosiť ho s láskou a radosťou dovtedy, kým vám v ňom nezačne byť veľká zima.

šperk
 
4. Zateplené tenisky
Tenisky sú niečo, čo môžete nosiť hocikedy, kým vonku nie je niekoľko centimetrov snehu a teplomer neklesá pod stupeň znesiteľnosti. Noste ich, dokým môžete. Ku už spomínanej koženej bunde, k rifliam alebo len tak k bunde a k veselej čiapke. S teniskami bude každý váš outfit veselý a hlavne jesenný.