IPhone 8 – sklo , hliník a výkonTento smartphon bude najlepším smartphonom vyrobený tomto roku. Trúfam si povedať že ide o regulačný smartphon ktorý na našom trhu zatiaľ nemáme .

 nový IPhone

IPhone 8 nám ponúkne hliníkové sklo z obi dvoch strán ktoré vyrába letectvo a môžeme ho zakúpiť v dvoch farbách teda v striebornej a zlatej farbe. Do tejto konštrukcie neprejdú ani voda a ani prach. Vďaka zadnej sklenenej strane má jednoduchšie bezdrôtové nabíjanie.  Displej disponuje 5,5-palcovým displeja .  Retina HD a jeho mladší súrodenec 4,7 palcovým displejom taktiež Retina HD. Retina HD je jasnejší a ostrejší displej s vysokým spektrami farieb s funkciou 3D Touch. Vďaka tejto funkcii sú farby ostrejšie a sýtejšie.

 

IPhone 8 má novú vyspelejšiu 12 Mpx kameru s rýchlym senzorom farebnými filtrami a väčšiu stabilizáciu obrazu pre fotky a videá. Duálne kamery a režime mapovanie tváre sa dajú využívať efekty osvetlenia ako z fotogalérii. Širokouhlý objektívy a teleobjektívy zase zabezpečujú digitálny zoom až 10 násobok pre fotky a pre videá 6 násobok .

 

Pod kapotou nájdeme čip A11 Bionic zo štyrmi jadrami ktoré sú rýchlejšie oproti ostatným čipov v  smartphonoch. Druhá generácia batérií nám umožňuje vyššiu výdrž pri maximálnom používaní. O nabíjanie je sa postará bezdrôtové nabíjanie a pri tomto smartphone nepotrebujete už žiadne káble. Novší operačný systém iOS 11 Vám zabezpečí lepšie zorientovanie  ktoré si upravíte tak ako sa Vám to páči.

 

Hry v Ár realite sú dostupné IStore. Môžete si užiť hry v skutočnej realite z ako nikdy pred tým. . Taktiež prešla zmenou aj Apple Musiac kde si môžete vypočuť milióny skladieb po celom svete , a užiť si tak hudbu zo svojimi priateľmi. Poslednou informáciou je cena a IPhone 8 sa bude predávať okolo 800 eur a jeho mladší súrodenec k niečo menej .
barevný IPhone

Ide teda o revolučný , výkony smartphon ktorý zaraďujeme do vyššej strednej triedy a tejto chvíli ho netrúfne žiadny smartphon , ale nepredbiehajme a nechajme sa prekvapiť.

(Obrázky sú ilustračné ) Miki.