Hodinka na odreagovanie? Carmel Games!


Ak hľadáte nejakú nenáročnú zábavu, pokiaľ trávite čas na internete a chcete sa odreagovať, zabaviť, no popritom si precvičiť mysleľ, mám pre Vás jeden tip. Navštívte stránku s názvom Carmel games. Nájdete tam oddychové, no pritom logické adventúry, ktoré môžete hrať priamo online, bez sťahovania.
podrobné vyhledávání

Ako som spomenul, ide o také zábavne spracované advetnúry. Jedná sa o typ hry, v ktorej riešite úlohy logickou cestou a to iba za pomoci klikania myšou. Žiadne strieľanie, skákanie, len zábavný príbeh a potreba Vášho logického myslenia. Hry majú humorné spracovanie, čo vidíme aj na grafickej podobe. No nemyslite si, že sú to iba nejaké hry pre deti! Schválne si skúste jednu zahrať a prekonať ju! Nie je to síce nemožné, no tie hry pretrénujú Váš mozog a pritom Vás aj zabavia. V každej hre sa nachádzate v nejakej sitácii, kde máte na výber približne 6 miest, rôzne typy ľudí a rôzne typy rôznych predmetov. Kliknutiami sa pohybujete po miestach, komunikujete s rôznymi druhmi postáv a zbierate rôzne predmety, ktoré následne musíte logicky využiť tak, aby ste hru prešli. Pritom sa jedná o také oddychovky, ktoré je možné prejsť za pol hodinu, no iba ak ste bystrý/á. Niekomu bude trvať jedna hra možno aj dve hodiny, no verím, že Váš prípad to nebude. Ak ste už zúfalí a zostanete zaseknutí v bode, kedy nebudete vedieť ako ďalej, každá hra obsahuje aj video návod, no ten si pozrite iba v prípade, ak zostanete skutočne bezradní. Zmysel tých hier je práveže v tom, že tú cestu musíte nájsť Vy. Ak sa Vám to podarí, budete mať zaslúženú radosť. Táto stránka a hry sú vhodné, ak chcete na takú hodinku zabiť čas, odreagovať sa, zabaviť, no precvičiť si myseľ a logiku.
s notebookem na pláži

Stránka býva pravidelne akutalizovaná a nová hra pribudne približne raz za dva týždne, možno skôr. Každopádne na stránke ich už nájdete veľa. Zábavné sú takmer všetky. Aj staršie, aj novšie. K populárnym sériám, ktoré majú niekoľko častí patria napríklad Crazy Dad, či Vortex Point. Dobré a zábavné sú však všetky.