Aby ste vybrali perfektnú kabelku


Vybrať si tú správnu kabelku je niekedy naozaj hotové umenie. Nájsť tú správnu niekedy zaberie aj dni chodenia po obchodoch a noci pozerania internetových stránok a obchodov. Nemusíte sa však báť, tú pravú určite nájdete. Hlavne vtedy, keď dáte dokopy niekoľko faktorov, ktoré zvážite. Chcete vedieť, ktoré to sú? Poďme sa na ne spolu pozrieť.

taška
 
Vaša kabelka musí s vami ladiť
 
Na svete existuje neuveriteľné množstvo kabeliek, ktoré majú rôzne farby a rôzne tvary. No ako to už býva, nie každá kabelka sedí každej žene. Je to bežná vec a musíte s tým rátať. Záleží aj na vašej postave. Keď ste malá a trošku pri sebe, určite by ste nemali nosiť veľké a objemné kabelky, ktoré vašu postavu len zbytočne viac rozšíria. Drobné kabelky zase pôsobia smiešne pri vysokých a štíhlych dievčatách. Farebné kombinácie taktiež nie sú pre každého. Určite sa držte svojho vkusu.

diář
 
Kabelka na vhodnú príležitosť
 
Je jasné, že nemôžete mať univerzálnu kabelku, ktorú budete nosiť do práce, na večeru a ešte aj na ples. Musíte mať samostatné kabelky, každú z nich na inú príležitosť. len tak budete vždy perfektne zladená. A keď budete zladená, budete aj sama so sebou skutočne spokojná. Možno sa vám to zdá ťažké, ale nemusíte sa báť. Keď budete chcieť, zvládnete to. Hlavne si nechajte poradiť. Čo sa týka veľkosti, určite si dajte pozor. Veľká kabelka je určite vhodná skôr do práce alebo na cestovanie. Malá zase naopak na spoločenské príležitosti. S veľkou kabelkou by ste na plese alebo na spoločenskej akcii vyzerali smiešne. Do malej naopak nedáte takmer nič.

mobil
 
Do ruky alebo cez rameno?
 
To je hotová hamletovská otázka, nemáme pravdu? Mnohí ľudia si myslia, že v dnešnej dobe je štýlovejšie nosiť kabelku v ruke ako cez rameno. Je pravda, že je to trochu nepraktické, no ak chcete ísť zarovno s módnymi trendami, tak prečo nie?