Na plátne budete mať aj svoj výtvor v podobe fotografie

Fotografom sa môžete stať z večera do rána, stačí si zaobstarať dobrý mobil s fotoaparátom a vaše zábery budú skutočnosťou. Fotografie si potom dáte vytlačiť a založíte si ich do albumu alebo vyvesíte na stenu ako galériu vašich výtvorov. Zachytiť tak môžete najkrajšie chvíle vášho života a potom si ich pripomínať každý deň.

Každý okamih môžete zvečniť

Domáca galéria, vytvorená z fotografií, ktoré si sami odfotíte, bude ozdobou niektorého priestoru v byte či v kancelárii, ale nemusí to byť iba papier, na ktorom budú fotky vytlačené, možnosťou je tlačenie na plátno. Zábery, ktoré sa vám páčia a chceli by ste ich mať ako obraz, pošlete do grafického štúdia online a zadáte im všetky požiadavky, oni ich zapracujú a obraz vám doručia až domov.

Grafické štúdiá sú vybavené kvalitnými tlačiarňami a papierom či plátnom, na ktoré zábery tlačia. Fotoplátno Hahnemühle Photo Canvas 320g/m2 sa naťahuje na rám, ale je veľmi kvalitné, odolné proti oterom a rozmerovo stále. Každý fotoobraz na plátne Fotkyzababku.sk tlačený obraz však musí byť urobený kvalitnou tlačou, ktorá je charakteristická plynulými prechodmi farieb a presnou reprodukciou textúr.

Pri práci s tlačou využívajú len tie najkvalitnejšie komponenty, napríklad laky, ktoré šetria životné prostredie s názvom Hahnemühle Varnish. Ide o skutočne kvalitné laky, ktoré plátno zušľachťujú a dodávajú mu požadovanú stálosť spolu s odolnosťou proti oterom. Takto zhotovený fotoobraz môže byť vhodným darčekom pre blízkeho alebo ozdobou priestoru, kde bude pripomienkou nezabudnuteľnej chvíle.

Galéria záberov pre potešenie

Na rám obrazu sa používa kanadské drevo, plátno sa natiahne do podoby GoFramePro v rozmeroch, ktoré si určí zákazník. Grafické štúdiá ručia za kvalitu výsledku, pretože používajú profesionálne tlačiarne a farby, zaisťujúce spoľahlivosť a verné reprodukcie všetkých druhov výtlačkov. Radosť z krásneho záberu vo forme obrazu bude mať každý, kto si nechá svoje fotografie zvečniť rukami profesionálov.