Aj nohy majú svoj štýl


Dominantná červená
„Ministerstvo farieb“, inštitút Pantone, vyhlásilo za top farbu tohtoročnej jesennej a zimnej sezóny krásne sýty krvavo červený odtieň. A čím viac ho na seba dáte, tým lepšie. Červená je neprehliadnuteľná, jednoznačne sexi, ženská, dominantná a zvodná. IN bude všetko od červených predĺžených kabátov, cez vlnené šaty až po výrazné doplnky vo forme červeného klobúka, kabelky alebo čižiem. Čiže nezabudnite, že aj vaše nohy chcú byť sexi a jednoznačne v červenej. Červenať sa budú všetky, od vysokých elegantných po pohodlné dámske topánky.
lososové šaty
Ležérnosť a línie
Aktuálna sezóna prináša ležérnosť a čisté línie. Rafinovanosť vnášajú kombinácie rôznych materiálov, zaujímavé povrchové úpravy i dekorácie. Z nových trendov sa v chladnejšom období nezaobídeme bez členkových tenisiek s metalickým vzhľadom, šnurovacích čižiem nad kolená a obuvi v rockovom štýle.
bílé šaty
Straky a iné milovníčky zlata, striebra a iných všakovakých trblietok, pozor ! Trend metalických doplnkov prechádza aj do jesene a zimy. Čiže špecialita ako sú napríklad perfektné strieborné čižmy nebude ničím gýčová alebo vyzývavá ale úplne s dobou. Len naberte odvahu a nebojte sa byť výrazné a zažiariť. Šedé myšky nie sú túto sezónu IN. Správne zvolený metalický odtieň obuvi, dodá vášmu outfitu ten správny šmrnc od denimovej sukne a jednoduchého trička až po dlhý elegantný kabát alebo čierne koktejlové šaty.
barevné holinky
Čižmy „volňásky“
Pred nedávnom tu bol trend čižiem, ktorý prezentoval obrovské čižmy nad kolená, ktoré schovali vaše nohy a určite každá módna maniačka mala doma hneď niekoľko takýchto kúskov. Túto jeseň sa ale čižmy trošku rozšíria a spadnú na úroveň kolien, takže nožičky pôjdu s farbou von. S týmto trendom sa pohrali celebrity ako Rihanna alebo Kim Kardashian a keď uvidíte ako sa ho chopili oni, predpokladám, že si ho ihneď zamilujete.