Senzuálna japonská masáž „nuru“

Ak ste sa rozhodli, že si chcete rezervovať tantrickú masáž, no stále uvažujete, aký presný typ si zvolíte, dovoľte, aby sme vám odporučili „nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/“. Začnete, ako pri každej tantrickej masáži u nás, v sprche – umyjete si telo a pokožku, aby ste mohli zažiť ešte intenzívnejšie dotyky a nemuselo dôjsť ku žiadnym nepríjemnostiam. Rozdiel oproti „klasickému“ tantra programu v našom centre je ten, že už v sprche vám spraví spoločnosť vami dopredu zvolená masérka. Vzrušenie z masáže tak začína už pri tomto očistnom rituáli.

senzualita

„Nuru masáž“ sa nazýva týmto exotickým názvom, lebo sa v nej miesto klasického masážneho oleja využíva takzvaný nuru gél. Určite ste o ňom už počuli. Tento aromatizovaný intímny olej kombinuje arómy povzbudzujúce výdrž a zvysly s perfektnou konzistenciou vhodú ako pre masáže, tak aj ako lubrikačný gél. Je to olej, ktorý dodáva nielen sexuálnym hrátkam hladké a kĺzavé vzrušenie. Samozrejmosťou pri „nuru masáži“ je špeciálna masážna plachta vyhradená jednoducho len pre tento typ programu.

erotika

Práve tento druh tantrickej masáže je jedným z tých, ktoré sú pôvodom z Japonska. Je to erotická masáž v minulosti praktikovaná exkluzívne pre najvýznamenjších z obyvateľov Kawasaki (mesto v Japonsku). Masérky potreli seba, rovnako aj klienta od hlavy až po päty klzkým nuru olejom, ktorý bol už vtedy cenený pre svoje vlastnosti ako je napríklad okúzlujúca vôňa. Ďalej masírovala zo začiatku rukami, postupne celým telom, v erotickom tóne. Najdôležitejšie pri tejto masáži je udržiavať sústavný fyzický kontakt tiel, ktorý poskytne to najexotickejšie uspokojenie vôbec. Táto masáž sa končí stimulovaním lingamu, inak povedané mužských genitálií, či penisu. DO tejto masáže masérka dáva skutočne všetko a v spojení s využitím lubrikačného gélu nuru vám umožní zažiť klimax, aký ste ešte nedosiahli.