Predávanie a ponuky na www stránkach


Internet nám umožňuje  kúpiť  tovar, ktorý presne hľadáme a potrebujeme. E- shopov máme na výber dosť, no popularitu nestráca ani internetový bazár.
Ak potrebujeme niečo predať, vari existuje pohodlnejšia cesta, než si vytvoriť inzerát pomocou internetu a webových stránok, ktoré náš inzerát následne publikujú? Odpovedať snáď ani nemusím. Nejde len o pohodlnú cestu, ale i o logickú úvahu.
přehrávač mp3
Webové stránky predsa denne prehliada nespočetne veľa ľudí. Takisto i www stránky, ktoré slúžia ako bazár. Teda na týchto stránkach si nás za krátky čas všimne veľa užívateľov a je dosť pravdepodobné, že svojou ponukou niekoho zaujmeme. O dosť pravdepodobnejšie, než nechať našu ponuku napospas v bazáre v Hlohovci.
Raz som si takúto ponuku pomocou webovej stránky, ktorá slúži ako verejný bazár vytvoril i ja. Hotový inzerát som odovzdal, potvrdil e- mail a nestačím sa diviť, už mi aj prišla odpoveď, kedy behom minútky bol o môj inzerát záujem, pričom si ho prezrelo 7 užívateľov. Neuveriteľné!
podvodník
Poďme sa však pozrieť na túto tématiku i z druhej strany, zo strany kupujúceho.
V tomto smere mi to už také skvelé nepripadá a zrejme ani vám. Mnoho inzerátov má podmienku, kedy je odber možný iba osobne. Lenže ak ja pochádzam z Leopoldova a predávajúci z Košíc, oplatí sa mi kupovať od neho opotrebovaný tovar, pričom miniem za cestu hotový majland? Nemyslím si.
Ďalšiu pochybnosť zrejme mávate i my. Prídem si pre ten určitý tovar, no zistím, že k nemu chýba polovica príslušenstva, alebo je tovar viditeľne požívaný a poškodený. No predávajúceho sa nebudeme môcť zbaviť, až sa môže stať, že nás prehovorí a mi za veľa peňazí kúpime v podstate pokazený šmejd, ktorý ani poriadne nevyužijeme.

O nič príjemnejšie to nebude ani  prípade zaslania poštou, kedy za balík vopred zaplatíme, pričom po jeho odbalení môžeme byť sklamaní a odosielateľa už tak ľahko neskontaktujeme.
•        Je to určité riziko a každá minca má dve strany. Nechcem vás odhovárať, zrejme nakúpite výhodne, no možno nie.