Pleťové sérum


Milé dámy a slečny, na začiatkom si položte otázku. Koľko z Vás vlastní pleťové sérum? A koľké ho pravidelne používate? Ak ste odpovedali, že sérum nevlastníte. Nezúfajte, nikdy nie je neskoro si nejaký doplniť do vašej kozmetickej taštičky. Ak ste odpovedali, že pleťové sérum vlastníte gratulujem. A verím, že jeho účinky na pleti ste pocítili a neviete si bez neho už predstaviť svoj život.
  kosmetické kapsle
A čo sérum vlastne je ? Je to vysoko koncentrovaný roztok výživných látok. Časkokrát je obohatený o vitamíny a hydratačné zložky. Ktoré vaša pokožka zaručene ocení a dodá pleti viac látok ako denný a nočný krém. Jeho účinok je silnejší, pretože preniká hlbšie do kože.
 
Ponúkam Vám prehľad v pleťových sér podľa vekových kategórii.
 
·         20 A VIAC  ROKOV
V tomto veku je najdôležitejšie, aby bola pleť kvalitne a dostatočne hydratovaná ako zvonka, tak aj zvnútra. Nezabudnite dodržiavať pitný režim (káva a mlieko sa do pitného režimu nepočíta!! ). Vyberáme si hlavne hydratačné séra, ktoré sa ľahko a rýchlo vstrebávajú. Sú obohatené o rozžiarujúce zložky, vitamíny ako napr. Vitamín E, výťažky z rastlín a peptidy.
 pleťové sérum
·         30  A  VIAC  ROKOV
Medzi tridsiatym a štyridsiatym rokom života by ste milé dámy mali siahnúť po vyhladzujúcich sérach, ktoré pomáhajú redukovať prvé vrásky. Mali by obsahovať látky ako peptidy, ktoré pomáhajú pri syntéze kolágénu. Vypĺňajú pleť zvnútra a pomáhajú korigovať štruktúru už vzniknutých vrások. Ďalšie vhodné látky sú kyseliny hyaluronová, vitamín E a retinol.V tomto veku sa objavujú vrásky v okolí očí, na čele, medzi očami a nad hornou perou.
 
·         40  A  VIAC  ROKOV
Dámy v tomto veku by mali používať kvalitné  vyhladzujúce séra, ktoré  pomáhajú zjemniť a vyhladiť pleť. Taktiež by mali obsahovať látky na spevnenie a vypnutie pleti. V tomto veku sa vyskytujú vrásky aj na čele, pleť ochabuje a stráca pružnosť, má hrubú textúru. A nenšťastie sa prehlbujú už vzniknuté vrásky. V tomto veku pleť podlieha výrazným zmenám v podobe menopauzy ( klimakteria). Produkty by mali obsahovať peptidy, látky na stimuláciu rastu buniek, podporovať produkciu elastínu. Taktiež môžu byť obohatené aj o látky proti pigmentovým škvrnám.
 skleněné míchátko
Sérum by ste milé dámy mali použivať vždy pod krém a najvhodnejšie je ho používať 2 krát do dňa. Ráno a večer, aby ste získali, čo najlepší účinok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup