Matcha

Zaujímate sa o zdravú výživu a výživové doplnky, ktoré vás naštartujú a dodajú vám pocit energie a vitality? Chcete sa cítiť fit a vo forme? V takomto stave budete lepšie zvládať životné prekážky, povinnosti a výzva bežných dní. V stave, ktorý je vám prirodzený, v stave zdravia. Výživové doplnky slúžia na liečenie jednotlivých ochorení, ako aj na udržanie dobrého zdravotného stavu. Nemajú vedľajšie účinky, nie sú návykové a pri ich pravidelnom a dlhodobom používaní sa výsledky istotne dostavia. Matcha čaj je druh zeleného čaju, ktorý sa pomelie na zelený prášok.

rastlina zeleného čaju

Matcha prášok sa získava z mladých lístkov zeleného čaju, čím je jeho účinok výraznejší a blahodarnejší na naše zdravie. Matcha čaj sa zaleje teplou vodou, premieša a vypije. Vyznačuje sa antioxidačnými vlastnosťami, zbavuje telo nepotrebných látok a doslova ho čistí. Fyzické zdravie sa vo finále odráža aj na našom mentálnom a psychickom zdraví. Ak podporíme naše fyzické telo a doprajeme mu živiny, ktoré ho podporujú, podporíme aj naše pozitívne myslenie a cítenie, ktoré spolu s fyzickým telom tvorí jeden celok.

matcha set na prípravu čaju

Matcha čaj napomáha správnemu fungovaniu srdca a obehovej sústavy, redukuje hmotnosť tým, že urýchľuje metabolizmus a spaľuje tukové zásoby. Matcha čaj je pôvodne japonskou rastlinou, kde sa z mladých lístkov tejto rastliny pripravujú čajové obrady. Aj vy sa túžite prispôsobiť takýmto hodnotným tradíciám? V tom prípade si neváhajte objednať matcha set, ktorý pozostáva z pomôcok na prípravu tohto podporujúceho čaju. Matcha set totalvital.sk pozostáva z bambusovej lyžičky na naberanie prášku, z misky, v ktorej sa nápoj pripravuje a z bambusovej metličky, ktorou prášok vo vode dôkladne premiešame. Zbavte sa toxínov, parazitov a iných nežiadúcich látok, ktoré vás navádzajú na nesprávne životné cesty, vyčistite si telo aj myseľ a staňte sa tvorcami vášho života. Objednať si môžete ešte dnes.