Výber strihu zimnej bundy

Aj zimná bunda, podobne ako všetky ostatné kúsky oblečenia, môže mať rôzne strihy, dizajn, farby a tvary. Niekedy sa dá efektne a dobre vybrať aj podľa typu postavy. Napríklad dámy a dievčatá, ktoré sa pýšia skôr nižšou postavou, radšej asi siahnu po bunde, ktorá je kratšia a je napríklad do pása. Takýto skrátený strih neskracuje nižšiu postavu, naopak nechá vyniknúť nohy a spodnú časť tela. Rovnako môžu nižšie dámy siahnuť po kratšom kabátiku a skombinovať všetko s vyššími opätkami, ak chcú trochu pridať na výške. Pokiaľ chcete zvýrazniť pás a krivky ženskej postavy, príjemná a efektná bude zrejme bundička s opaskom alebo aj strihom do pása.

bundy na zimu

Štíhle dámy a dievčatá často radi nosia a siahajú po oversize strihoch a to aj pokiaľ sa jedná o zimné bundy. Pekný oversize strih väčšinou nie je viazaný v páse a má voľný a dlhý strih až pod kolená napríklad. Veľmi pekne sedí pri vysokých postavách a zdá sa, že je väčšinou pre dámy aj veľmi pohodlný. Veľmi pekné bundy na zimu nájdete v e-shope od BIG STAR. Rôzne a najmä zaujímavé strihy, ktoré vyzerajú veľmi dobre nájdete práve tu. Trendy môže byť aj zimná bunda a veľmi moderná, rovnako aj originálna. Dlhá strihy pod kolená sú navyše aj veľmi pohodlné a teplé pre tie ženy, ktré sú náchylné na prechladnutie.

bunda na zimu

Aj zimné bundy teda môžu vyzerať veľmi pekne a dizajnovo. Preto si určite pozrite ponuku, ktorú sme vám odporučili. Zimná móda môže priniesť tiež veľa radosti kreativity a inšpirácie a práve zimné bundy a kabátiky sú základom pre outfit, v ktorom budeme chodiť po vonku. Pekná farba navyše môže sadnúť k vašej osobnosti a ešte stále platí, že in sú najmä zemité farby. Pod bundu si už potom môžete vytvoriť outfit, ktorý zase budete mať na sebe v interiéroch, či už ste v práci, na stretnutí, idete do mesta alebo na nákupi, či návštevu. Jednoducho všetko sa dá pekne k sebe zladiť a zharmonizovať.