Cenová ponuka upratovacieho servisu

Pokiaľ potrebujete kvalitné, spoľahlivé a diskrétne vyčistenie a upratanie akýchkoľvek priestorov, mali by ste ich zveriť do rúk upratovaciemu servisu. Či už ide o upratanie kancelárskych priestorov alebo iných organizácií, ako sú priemyselné haly, sklady a továrne, upratovací servis odvedie jednoznačne rýchlu a solídnu prácu. V prípade, že práve premýšľate nad využitím upratovacích služieb vo východnej časti Slovenska, seriózny prístup a prvotriedne služby môžete získať objednaním služieb od upratovacieho servisu Grant.

umývanie okien

Ak teda náhodou váš podnik sídli v mestách či oblastiach, ako sú Vysoké Tatry, Poprad, Spišská Nová Ves alebo Kežmarok, neváhajte ich kontaktovať ohľadom možnosti objednania upratovacích služieb. Pri objednaní pravidelného upratovania na vás čaká balík služieb komplexného vyčistenia, ktorý zahŕňa čistenie podláh, kobercov, čalúneného nábytku a umývanie okien. Vrátane toho je samozrejmosťou i vysávanie kobercov a stoličiek, zametanie, utieranie prachu, vyleštenie sklenených povrchov, dezinfekcia toaliet a vysypanie všetkých odpadkov. Súčasťou upratovacích prác je taktiež aj komplexná výmena chýbajúcich toaletných a hygienických potrieb, ako sú mydlá, čisté uteráky, toaletný papier a ostatné súvisiace produkty. Presný rozsah upratovacích prác alebo výber priestorov na upratanie je však možné prispôsobiť podľa požiadaviek klienta.

vysávanie podlahy

Po dohode s klientom je taktiež možné určiť presný harmonogram, v rámci ktorého sa dohodnú dni a čas, kedy budú upratovacie práce prebiehať tak, aby sa nenarúšalo fungovanie podniku a práca http://www.samorincan.sk/praca/ zamestnancov. V prípade záujmu o objednanie a zistenie ceny upratovacích služieb, cenník https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/ a informovanie o ňom prebiehajú individuálnym zistením na základe kontaktovania servisu. Presné stanovenie cenníku sa totiž to odvíja od individuálnych parametrov, ako sú napríklad konkrétne rozmery upratovacej plochy, počet miestností, voľba komplexného alebo čiastočného upratania a iné ovplyvňujúce okolnosti.