Umelé riasy na svadbu

Aj my s manželom sme pozvaní na svadbu, naši blízki priatelia si vymenia prstienky a my sa na tento deň veľmi tešíme. Síce ešte neprišiel čas riešiť konkrétnu prípravu, ako je vyžehlený oblek,či šaty pre mňa alebo pre dcéru, ale nikto nám ženám nemôže zakázať si naplánovať dokonalý mejkap a účes. No nemám pravdu?

řasy

Ja som začala trošku cvičiť, aby môj vzhľad podčiarkla aj dokonalá postava. No realita je iná a ja som rada, keď si vybehnem zabehať aspoň dva razy do týždňa. Ale sťahovacia bielizeň to určite upraví, toho sa nemusím báť. Musím staviť predovšetkým na kozmetické „vychytávky“ ako sú napríklad .

Umelé mihalnice sa teraz nosia. V obľube ich mávajú nevesty v svadobnom líčení, alebo si ich dievčatá dávajú aplikovať aj na bežné nosenie. Ja osobne som to ešte nevyskúšala, mám na mysli tie dlhodobé umelé riasy, ktoré vám urobia krásne a dokonalé oči. Kedy bude lepší čas na vyskúšanie, ak nie takáto udalosť ako je svadba? A budem sa z nich tešiť celý mesiac a potom sa rozhodnem, či si ich nechám aj na leto.

Ešte uvažujem, že keď pôjdem na líčenie k vizážistke, že si dám nalepiť iba trsy z rias, buď po celej línii oka, alebo len na okraje, čo tiež vytvorí sexi pohľad. Keď som sa vydávala ja, žena čo mi robila mejkap zvolila tieto trsy a ráno keď som sa odličovala, tak mi pekne zišli dotykom dolu. Existujú ešte aj mihalnice z drogérie, ktoré by som si mohla sama nalepiť doma pred zrkadlom pomocou lepidla, ktoré býva súčasťou balenia. No nie som si istá, či mi to zaručí prirodzenosť na ktorú som zvyknutá a nebude to vyzerať príliš umelo.

umělé řasy

Každopádne mám ešte pár dní na rozmyslenie, ale som presvedčená, že umelé riasy na svadbu budú výborné riešenie na dokonalý mejkap. Môžem ich skombinovať s trendovým odtieňom rúžu a spolu s moderným účesom moja vizáž bude hotová. Konečne zase raz sa budem cítiť ako princezná. Už teraz sa teším.