Ružová farba je módnou stálicou: viete je nosiť?

Medzi známe tváre, ktoré milovali ružovú, patrila aj hviezda strieborného plátna, herečka Audrey Hepburn. Mala jedinečný cit pre módu a vybraný štýl. Dokázala ju nosiť s noblesou a vyzerala pritom sexi a zároveň nežne.

zrzka
 
Verím, veríš…
 
Verila, že len šťastné ženy sú krásne, verila na zázraky a takisto aj na ružovú farbu. Patrila k najpríťažlivejším ženám medzi herečkami, jej štýl bol nezabudnuteľný. Milovala ružovú a stále hovorila, že v tejto farbe žena pôsobí nežne, sexi a pôvabne zároveň. Mala pravdu a my vám ukážeme, ako v tejto farbe vyzerať a pôsobiť jedinečne.
 
Elegantná a nežná
Ružová nepristane len nežným a jemným dievčatám či žienkam, ale šik v nej budú aj zvodné divy. Stačí si len zvoliť správny odtieň. Dokáže odzrkadliť vašu momentálnu náladu a postoj, a navyše v súčasnosti sa opäť hlási o slovo. Neprehliadnuteľná určite budete v ružových minišatách.
 
Štýlová a nadčasová
Takou bola aj Audrey. Pokojne môžete rovnako pôsobiť aj vy, ak si trúfnete na nejaký z výraznejších častí outfitu v tejto farbe, môže to byť napríklad dlhý kabát. Nebojte sa farieb, v tomto odtieni budete vyzerať minimalisticky, vkusne a elegantne zároveň.
 
klobouk

Chic a ikonická
Nebojte sa prejaviť trocha odvahy, preč so zábranami! Vymeňte konečne nenápadnú kabelku za nohavice výraznejšej ružovej farby a skombinujte ich s metalickými odtieňmi. Áno, to je kombinácia, ktorej určite neodoláte!
 
Minimalistická a decentná
V šatníku ženy by dnes rozhodne nemali chýbať jemné, decentné a minimalistické ružové šaty. Je to kúsok, s ktorým vždy dokážete zaujať. Urobia malý zázrak, upútajú pohľady, vy zažiarite a ešte k tomu sa budete cítiť skvelo. Ide totiž o model, ktorý je chic a zároveň maximálne pohodlný.
 
Necháte sa prehovoriť a zaradíte túto farbu do svojho šatníka? Je trendy, chce to len cit pre správny výber odtieňa, takže skúsiť by ste to mali v každom prípade!