Novinky- populárne videohry


Pri výbere som sa snažil vybrať si pre Vás, milí čitatelia videohry, ktoré sú aktuálne populárne. Nechcem spomenúť len klišé ako GTA V. V pokoji si môj článok prečítajte, ak je Vám hra sympatická, pozrite si videá na internete a v prípade záujmu kúpte z internetu. Internet nám poskytuje široký výber tohto populárneho tovaru nazývaného videohry. Môžme teda začať.
joystick na hry
•        Horizon: Zero Down– ak sa aspoň trochu zaujímate o novinky zo sveta videohier, táto hra je Vám určite dobre známa. Zaujala nás predovšetkým svojou prekrásnou grafikou, ale i zaujímavou hrateľnosťou. Pre tých, čo to zatiaľ neviete- Jedná sa o hru z prostredia sci- fi. Hra jednoznačne obsahuje prvky post- apokalyptického, akčného RPG. Ľudstvo sa roztrúsilo po celom svete na skupinky primitívnych kmeňov, naša planéta je zotročená inteligentnými strojmi. Vašou úlohou v tejto hre je zistiť, prečo sa to stalo a postaviť sa tímto nemilosrdným strojom. Tejto populárnej videohry sa predalo už 2, 6 miliónov kusov a hodnotená je vo veľkej väčšine ako super. Hra je dostupná na konzolu PS 4 a je k nej dostupný aj patch, pomocu ktorého budete môcť hrať túto hru v rozlíšení 4k. Hra sa dá zohnať približne za 60 eúr.
nintendo prepínač
•         Resident Evil 7 Biohazard– Série Resident Evil sú populárne už 20 rokov. Séria pokračuje aj v dnešnej dobe. Resident Evil na konzolu ako PS 4, sľubuje jedine úspech. Z tejto hry sa Vám budú robiť zimomriavky po celom tele. Hra využíva perfektnú, novodobú grafiku a skvelá hrateľnosť Vás doslova stiahne do hororového deja tejto populárnej videohry. Slabšie povahy ju možno ani nedohrajú. Táto videohra má skoro perfektné skóre od všetkých kritikov. A to je čo povedať! V tejto sérii sa ocitnete na príbytku psycho rodinky s názvom Baker family. Podarí sa Vám prežiť? Cena tejto hry je takisto cca 60 eúr. Nuž, jedná sa o jednu z top najlepších videohier, aké sú momentálne ne trhu.