Nečakane dobrá zábava pod Tatrami

Rozmýšľate nad super špica bombovou zimnou dovolenkou na Slovensku? Nechcem vám nič vnucovať, no mám pre vás jeden TIP! Sú ním Vysoké Tatry, v ktorých sa nielen dobre lyžuje, ale robia aj iné dobré, ešte lepšie, veci. Podelím sa s vami o jeden zážitok, ktorý ma presvedčil, že naše Tatry sú proste BEST, a to po všetkých možných stránkach.
Nahá žena s tetovaním, má cez seba prehodenú plachtu a leží na posteli.jpg

Lyžovačka, sauna a niečo extra navyše

Minulý rok sme si s chalanmi – mojimi kamošmi – urobili takú menšiu pánsku jazdu do Tatier. Ani jeden z nás nie je zadaný, všetci milujeme hory a lyžovanie, tak prečo nie. Namiesto toho, aby sme šli na hotel, sme si zarezervovali rekreačnú chatku, v ktorej sme mali súkromie, mohli sa baviť dokedy sme chceli, takže po tejto stránke išlo o naozaj super dovolenku. Počasie nám taktiež vyšlo, sneh bol bombový, proste zimná dovolenka na slovenských horách, ako sa patrí!

Jedného pekného večera, keď sme boli po celodennom šantení na svahu, nám napadol mierne, OK dosť, zvrhlý nápad. Čo tak nejaká tá pikantnejšia zábavka na večer? Kamoš nelenil, do mobilu naťukal „sex ponuky Poprad“ (pod heslom Vysoké Tatry toho nenájdete nič, takže hľadajte radšej v Poprade). Červeno-čierna silueta nahej ženy v podpätkoch.jpgPáni moji, bol to asi ten najlepší večer v našich veľhorách, aký som kedy zažil. Viete čo je zvláštne? Nikdy by mi ani nenapadlo, že kvalitný eskort nájdete aj v Poprade a jeho okolí. Vždy som bol presvedčený, že takéto služby sa týkajú výhradne veľkých miest. Dievčatá boli na úrovni, krásne, sexy a ochotné prísť aj priamo na našu chatku. Cena za ich služby nás na konci síce trošku prekvapila (nebolo to teda najmenej), no v konečnom dôsledku to nepochybne stálo za hriech. Takže, ak by ste sa náhodou ocitli v tomto kúte Slovenska a zatúžili po troške „lásky“, už viete, že kvalitné erotické služby nájdete aj tu. Držím prsty pri tom najlepšom výbere. No a verte, že vyberať je naozaj z čoho.