Nebojte sa moderných trendov v podnikaní, zjednodušia ho

Moderné a netradičné spôsoby implementujeme do života už dnes, prinášajú nám totiž v mnohých prípadoch uľahčenie, zjednodušenie a odbremenia nás od množstva zdĺhavých procesov a nezáživných činností, ktoré je však povinný vykonať každý začínajúci podnikateľ pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným. Uľahčením môže byť napríklad možnosť zriadenia virtuálneho sídla firmy.

Podnikajte s rozumom a budete úspešní

Ak hovoríme o uľahčovaní pri zakladaní firiem, tak máme na mysli administratívne aj finančné uľahčenie začiatku podnikateľskej činnosti a novej spoločnosti, pretože pri rozbiehaní biznisu sú veľmi dôležité procesu a úkony, ktoré treba dodržať, vyžadujú si veľa času aj financií, a práve tie ušetrí virtuálne sídlo spoločnosti. Za kamennú kanceláriu sa platia nájmy ročne aj v stovkách eur, a tie sa dajú využiť aj efektívnejšie. V prípade, že nie ste nútení sedieť v kancelárii každý deň, nie je nutné, aby ste si ju prenajímali, financie za ňu ušetríte a môžete ich investovať lepšie.

Virtuálne sídlo je akceptované daňovým úradom či všetkými ostatnými inštitúciami, ktoré musia mať o vašej činnosti prehľad. Nízke náklady za virtuálne sídlo jeho zriadenie a evidencia či preberanie pošty sú benefity, ktoré určite oceníte, navyše je zapísané aj v OR. Takto môžete fungovať v každom meste na Slovensku, ceny za prenájom virtuálneho sídla sa trocha líšia, ale je to minimálny rozdiel. Benefitmi sú aj efektívnosť a moderný štýl podnikania, pričom je možné využívať informačné technológie v oveľa väčšej miere, pretože sú dostupnejšie a rýchlejšie ako tradičné spôsoby podnikania.

Počítače a mobilné telefóny patria k rutine

Viazanosť poskytovania virtuálneho sídla môže byť 1 alebo 2 roky, na 1 rok zaplatíte v Bratislave 17,-eur mesačne a napríklad v Púchove iba 12,-eur. 2-ročná viazanosť vás bude stáť 12,-eur na mesiac v Bratislave a 9,-eur v Púchove, preberanie pošty a úvodné zriadenie schránky je v cene nájmu. Potom si môžete priplatiť za voliteľné služby ako je scanovanie a preposielanie pošty, za tie si priplatíte 9,-eur za mesiac v oboch spomínaných mestách. Tieto ceny sú oproti vysokým cenám prenájmu iba ich zlomkom, a tak je fakt, že podnikanie nemusí hneď na úvod zhltnúť väčšinou vašich finančných úspor.