Do materskej škôlky s úsmevom


Narodenie dieťatka je pre každého veľkou životnou udalosťou. Tento malý človiečik otočí váš život hore nohami, napriek tomu ho naplno milujete a dali by ste mu aj to posledné. Prvé roky svojho života pokojne strávi s mamičkou, ktorá mu venuje všetok svoj voľný čas a s láskou mu vštepuje zásady tohto sveta.
Roky však letia ako voda, váš maličký bude postupne rásť a ani sa nenazdáte a bude tu vek, keď budete nútení premýšľať o výbere vhodnej materskej škôlky. Ako však docieliť, aby dané zariadenie váš potomok navštevoval s úsmevom a ráno sa doň dokonca tešil? Vďaka mnoho spokojným mamičkám a deťom vám dávame do pozornosti súkromné škôlky.

kostky

Medzi ich hlavné výhody oproti štátnym zariadeniam patrí fakt, že v triedach je oveľa menej detí ako býva zvykom v bežných škôlkach. Dôsledkom toho je aj skvelý individuálny prístup, ktorý vášmu dieťaťu zaručí odborný kvalifikovaný pedagogický personál. Vďaka menšiemu počtu detí sa navyše rapídne znižuje riziko častých detských ochorení. Väčšina súkromných škôlok navyše ponúka možnosť nástupu dieťatka už po dovŕšení veku jedného roka, a to pokojne s plienkou a cumlíkom. Vyškolený personál je zvyknutý aj na takéto prípady a vedzte, že po pár týždňoch už budete môcť cumlík nechať pokojne doma.

školka

Škôlky sa môžu popýšiť aj prepracovaným plánom zdravého stravovania či zabezpečenie celodenného pitného režimu pre detí v akomkoľvek veku. Možné je takisto dohodnutie individuálneho času opatery aj vo večerných hodinách. Milé pani učiteľky organizujú s deťmi množstvo výletov či aktivít a v ponuke sú na výber aj rôzne krúžky či hravé vyučovania, ktoré vašim deťom zabezpečia príjemne strávený deň bez smútku a sĺz.

kostičky

Hlavným mottom súkromných materských zariadení je zabezpečiť deťom krásne a príjemné spomienky, na ktoré budú s láskou spomínať celý život.