Bezpečnostné dvere Bratislava odradia aj skúsených zlodejov

Pri bývaní je dôležitým prvkom okrem útulnosti a vkusného dizajnu aj bezpečnosť. Obzvlášť si to uvedomujú rodičia malých detí. Deti sú zvedavé a chcú všetko vidieť, preto sú rodičia nútení prispôsobiť bývanie ich bezpečnosti. Zabezpečiť nábytok proti pádu, ochrániť zásuvky detskými poistkami či umiestniť sporák do dostatočnej vzdialenosti. No ľudia by mali zabezpečiť nielen bezpečnosť pre svoje deti, ale pre všetkých členov domácností ako aj ochrániť celkový majetok pred prípadnou krádežou alebo vlámaním. Práve v tom im pomôžu kvalitné bezpečnostné dvere Bratislava.

bezpečnostní dveře

Vyberte si dvere podľa bezpečnostnej triedy

Na rozdiel od klasických dverí sú bezpečnostné dvere v Bratislave vybavené posilnenými ochrannými prvkami, ako aj zvukovou a tepelnou izoláciou. Existuje viacero typov bezpečnostných dverí v Bratislave. Líšia sa nielen svojim výzorom, ale predovšetkým svojimi bezpečnostnými prvkami. Spoločnosť, ktorá má v portfóliu predaj bezpečnostných dverí v Bratislave vám po zameraní dverového otvoru vyrobí bezpečnostné dvere v Bratislave na mieru, s dekorom podľa vašich predstáv. Vnútro bezpečnostných dverí je tvorené oceľovými profilmi, ktoré sú rozmiestnené pravidelne po celej ploche dverí, vďaka čomu zabránia zlodejom preniknúť do domu stredovou časťou dverí. O bezpečnosť sa stará predovšetkým kvalitné kovanie a vložka, ktorá je zaradená do bezpečnostnej triedy. Práve zámok je miestom, kde zlodeji vyvíjajú najväčší nápor pri snahe otvoriť dvere. Preto by mal byť ochránený kvalitným kovaním dverí. Spoľahlivé bezpečnostné dvere v Bratislave by mali prejsť testom vlámania a odolať rôznym nástrojom, ktoré zlodeji pri pokusoch o krádež používajú. Ďalším znakom zaručenej ochrany vášho majetku sú certifikáty bezpečnosti. V súčasnosti existuje na Slovensku šesť bezpečnostných tried, pričom s rastúcou triedou sa zvyšuje aj bezpečnosť. Prvé štyri triedy sa používajú pre bežné rodinné domy a bytové jednotky. Triedy päť a šesť sa používajú predovšetkým na ochranu majetku vo firmách, bankách a v trezoroch.

vchodové dveře

Investujte do bezpečnosti

Čím vyššie zabezpečenie pred vlámaním majú vaše dvere, tým budú menej zaujímavé pre prípadných zlodejov. Samozrejme žiadne dvere nie sú úplne nezdolateľné, no na druhej strane, aj zlodeji sú nútení konať hlavne rýchlo a potichu. Pri dverách vášho domu sa nebudú zdržiavať príliš dlho, lebo by boli okoliu podozriví a preto kvalitné bezpečnostné dvere ich po pár minútach odradia. Bezpečnosť vašej rodiny a vášho majetku by mala byť chránená a zabezpečená. Uvedomte si, ž bezpečnosť nie je oblasť na ktorej by ste mali šetriť. V prípade, že zvažujete kúpu bezpečnostných dverí v Bratislave oslovte spoločnosť, ktorá je odborníkom na zabezpečenie majetku pred zlodejmi. Kontakt na nich nájdete na internetovej stránke https://www.vstavaneskrine.com/.