Populárny mobil, o ktorom Slováci nevedia


O mobile, ktorý vám opíšem zrejme neviete. Vie o ňom máloktorý Slovák. Pritom sa však zistilo, že toto mobilné zariadenie je v iných krajinách celkom žiadané a známe, no my na neho akosi zabúdame. Je to škoda? Mylím že áno, ide o parádny produkt. Ale nikdy nie je neskoro, cez internet ho nájdeme a v prípade záujmu ho môžeme i kúpiť. Napríklad cez predajcu Geekbuying. Je na predaj pre všetkých záujemcov, samozrejme i slovenských.

sms

Momentálne je na tomto produkte akcia, dnes vravíme o cene približne 250 Euro.
No ak vám ho opíšem spolu s parametrami tak si myslím, že ide o prijateľnú, dokonca nízku cenu. Bolo by hádam na mieste, aby som vám ten produkt priblížil blišie.

ZTE Nubia Z17 Lite
Vravím o mobilnom zariadení, ktoré upúta už svojim krásnym dizajnom. Je to smartfón s 5, 5 palcovou uhlopriečkou a kvalitným ochranným obalom. Podstatný je však výkon.

obchod

Výkon je skvelý, na mobilné zariadenia vravíme o parametroch, ktoré sa dnes radia medzi Top na trhu. Iný mobil s podobnými parametrami kúpime aj o polovicu drahšie. No viete, tento mobil kúpime z čínskych e-shopov, predaj vám však sprostedkujú online predajci, napríklad spomenutý online predajca Geekbuying. Je to v podstate to isté, ako v prípade nákupuju cez známy AliExpress. V prípade kedy kupujeme tento mobil, takisto ide o pododný postup. Sprostredkovateľ túto značku dováža z čínského trhu a za výhodnejšiu cenu.

Mal by som sa ale bližšie zamerať na tie paramertre a funkcie.
Osemjadrový procesor dosahuje výkon až 1,95 GHz, čo je na mobilné zariadenie poriadny výkon. Procesory sú taktované, máte na výber i procesor taktovaný na výkon 1,4 GHz. Výkon 1,4 GHz sa radí na našom trhu k tým skutočne výkonným. S údivom nad výkonom neprestávam, pretože sa zameriam na pamät RAM, ktorá u tohto typu činí výkon až 6 GB. Pritom náš trh nám ponúka slabšie varianty. 6 GB RAM v mobile je naozaj špica, akú dnes môžete zohnať. Na našom trhu vidíte častokrát slabšie varianty, pritom drahšie. Takouto pamäťou RAM disponujú dnešné počítače. A tu vravíme o mobilnom zariadení.

grafika

Funkcie v ničom nezaosávajú, je napríklad isté, že tento mobil prehráva videá v kvalite HD.
Takže čo sa týka výkonu, ide o naozaj Top ponuku, akú dnes na trhu môžete dostať, no pritom vravíme o relatívne nízkej cene, pokiaľ sa pozriete na mobily a ceny, ktoré sú nám bežne ponúkané v našich predajniach.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup