Móda a ročné obdobia


O tom, prečo je to tak by sme mohli diskutovať. Je však pravdou, že určité vzory a farby sú automaticky priradené k ročnému obdobiu. Sú však aj veci, ktoré sú univerzálne a v správnej kombinácii ich môžete nosiť celý rok. Väčšinou sa hity jar – leto a jeseň – zima spájajú a prelínajú dokopy, keďže sú medzi nimi len minimálne rozdiely. No pozrime sa na to, ktoré farby im vládnu takmer vždy.

moda
 
Jar a leto
Kolekcie na jar a leto sú väčšinou vždy plné farieb. Tento rok sú hitom najmä pastelové farby v príjemných a nenápadných odtieňoch, ktoré si takmer všetci zamilovali. Stále ešte prežívame obdobie, kedy sa raz za čas v kolekciách objaví niečo krikľavé, čo sa snaží na seba silou mocou upozorniť. Častejšie však vidíme jemné odtiene ružovej, zelenej a modrej, ktoré majú typický podtitul baby. Nečudujeme sa, že tieto farby sú už nejakú tú sezónu populárne, hlavne už spomínaná baby pink, ktorá pristane asi každej dáme. Čo sa týka vzorov, sú to jednoznačne kvetiny, ktoré môžete mať úplne na všetkom. Tričká, bundy, rifle, kabelky.
 
Jeseň a zima
Tu prichádzajú na radu tmavé a zemité odtiene. Čierna, kaki zelená (všetky odtiene vojenskej zelenej) a hnedá vo všetkých možných farebných kombináciách. Ďalej sú tu už populárna kráľovská modrá a červená. Čo sa týka tvarom, tu už sa skôr dostávame do výrazných a ostrých vzorov. Určite sa však držte pri krásnych zemitých odtieňoch, ktorými nič nepokazíte.

korále
 
Čo je nositeľné stále?
Jednoznačne biela farba. Bielou farbou sa nedá nikdy nič pokaziť, hodí sa ku všetkým farbám a navyše pristane skoro každému. Ďalej sú to pásiky. Aj tie sú nositeľné v každom ročnom období a v rôznych farebných kombináciách. Ale čo je najdôležitejšie, vždy musíte nosiť to, v čom sa cítite dobre. Nehľaďte na ročné obdobie a buďte sama sebou. To vždy zapôsobí na každého, kto sa nachádza vo vašom okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup