Konkurencie schopný životopis jednoducho a za pár minút. Všetko vďaka tejto aplikácii

Životopis je v dnešnej dobe veľmi dôležitý pre to aby ste si našli dobrú prácu. Sama som si prešla hľadaním práce a viem, že to vôbec nie je jednoduché. Ak navyše nemáte konkurencie schopný životopis tak je veľmi malá šanca, že vás pozvú na nejaký pohovor.

pohovor

Pri tvorbe životopisu je potrebné aby ste si uvedomili aké mate schopnosti a zručnosti a taktiež samozrejme pracovné skúsenosti. Tieto predpoklady a navyše ešte vzdelanie najviac zavážia vo výberovom konaní. S týmto všetkým vám však vie pomôcť jedna aplikácia, ktorá je veľmi dobrým pomocníkom!

Kickresume

Názov tejto aplikácie je Kickresume a je dnes veľmi obľúbenou. Dnes ju využíva približne 350 000 používateľov a má veľmi veľký úspech. Založili ju dvaja mladý ľudia po skončení ich štúdia. Keďže si chceli nájsť prácu, potrebovali schopný životopis. Vytvorenie životopisu vo worde sa im zdalo veľmi nudné a zdĺhavé. Navyše aj úplne neoriginálne. Práve preto ich napadlo vytvoriť aplikáciu v ktorej by si mohli vytvoriť veľmi osobitý životopis, ktorý by potenciálnych zamestnávateľov zaujal. Túto aplikáciu dokázali uviesť za pár týždňov a hneď si začala získavať úspech. Chceli ju vytvoriť aj pre svojich spolužiakov, ktorý si taktiež hľadali prácu po ukončení štúdia. V tejto aplikácii sa jednoducho pracuje a nie je s ňou žiadny problém. Ak teda hľadáte aplikáciu, ktorá by vám zaručila konkurencie schopný životopis je to práve ona!

životopis

Aplikácia je navyše vytvorená veľmi zábavnou formou. Teda za krátku chvíľu si vytvoríte životopis a nebude to pre vás vôbec otravné ani nudné. Vzhľad bude jedinečný a neporovnateľný s obyčajným a jednoduchým životopisom. Prehľadnosť je taktiež veľmi silnou stránkou tejto aplikácie. Nemusíte sa teda báť, že nejaká vaša vlastnosť alebo pracovná skúsenosť zanikne a nikto si ju nevšimne. Každá vaša skúsenosť a vlastnosť dostane v tomto životopise svoje zaslúžené miesto!