Farebné prevedenie s dobrým fotoaparátom*      Možno ho už poznáte , a netreba ho moc špecifikovať . No predsa mala recenzia je Nokiu 6 neuškodí. Je to smartphonou ktorý sa skôr zaraďuje do tej nižšej kategórie za vyššiu cenu , s dobrým foťákom . Ale poďme na to postupne.


 fotografie podzimu


*      Samotný smartphonom bude vystupovať na operačnom systéme Android 7.0 Nougat , chipsete Qualcomm Snapdragon 430 , s osem -1,4 GHz procesorom  grafický procesorom Adreno 505.;Čiže môžeme povedať že pôjde o klasický smartphon s jednoduchšími parametrami. Nokia 6 meria 154 x 76 x 7,9 (8,7) mm a váži 167 gramov. Veľkosť displeja je 5.5 palcov ktorý ponúka rozlíšenie 1080 x 1920 b a ochrane sklo Gorila Glass.


 


*      Hlavný fotoaparát ponúka 16 megapixelov a rozlíšením 4:3 , samozrejme že menšie chýbať ani duálny LED blesk , clona f/2.0, a video nahráva vo FullHD rozlíšení v 30-tych FPS. Predný fotoaparát má 8 megapixelov s rozlíšením 4:3 , taktiež nahráva videá vo fulHD rozlíšení a nebude chýbať ani clona f/2.0.


 nokia a focení


*      Smartphon , teda Nokia 6 ma pamäť 32 GB , ale ramene dostupná pamäť je 21 GB , a ak bude malo , môžete ju rozšíriť pamäťovou kartové až do 128 Gb , a operačná pamäť RAM má 3Gb , takže spustenie 3D hier nebude žiadny problém . Čo sa týka lokálneho prenosu dát , aj tento smartphon podporuje všetky , čiže od 2G až po 4G LTL pripojenia .
 


*      Tak ako v každom smartphone , tak aj tomto nebude chýbať pripojenie Bluetooth na prenos súborov , pripojenie na bezdrôtovú Wifi sieť , NFC , nabíjanie cez microUSB , čítačka odtlačkov , stereo efekt , Dolby Atmos (Lenovo), audio Jack , Fm rádio,  a na koniec dodám že je to dual sim prístroj s hybridným slotom , čiže je na vás či budete mať dve sim karty , alebo  len jedny sim a jednu microSD kartu .Nokia 6 nepodporuje infraport , bezdrôtové nabíjanie a ani stereo reproduktory. samotný smartphon Nokia 6 sa bude predávať pod cenou približne 260 eur , no cena na trhu môže byť aj iná a môžete si ho zakúpiť v rôznych farebných prevedeniach .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup