Die With Me


Už ste počuli o aplikáci s názvom „Die With Me„? Názov neznie zrovna optimisticky, však? Podľa názvu som si myslel, že ide o zoznamku pre ľudí, ktorí rozmýšľajú nad samovraždou. Avšak bol som vedľa ako tá jedľa. Ide o niečo úplne iné, avšak je pravda, že aplikáciu využijeme pri situácii, ktorú si zrovna nikto z nás nepraje.

stezska odvahy

•         Aplikácia nám pomôže, teda skôr nám umožní spojiť sa s ľuďmi, ktorých zastihol rovnaký osud ako nás. Spojí nás s užívateľmi, ktorým sa o chvíľu vybije batéria, rovnako ako aj nám.

Môžeme tak túto „príjemnú“ situáciu zdieľať spoločne. Zanadávať si, zaplakať, každý môže vyjadriť rôzne pocity nad touto neželanou príhodou. Dôležité je, že na to nebudeme sami. So svojimi pocitmi sa zdôveríme s rovnako postihnutými užívateľmi mobilných zariadení, ktorých batéria je pod 5 %. Prežijeme tak spoločné posledné chvíľe, v ktorých ešte chvíľu môžeme mobil využiť. Ak nemáme nič iného na programe, tak si aspoň vybijeme frustráciu, alebo sa budeme snažiť jeden druhého rozveseliť, skrátka nás to spojí s ľuďmi, ktorí momentálne zažívajú podobný stav.

nabíjení

•         Aplikácia Die With Me je v podstate zatiaľ čerstvou novinkou a skôr má slúžiť na pozitívne spojenie s ostatnými. Posledné minúty sa s aplikáciou zahráme, budeme sa snažiť podobne „trpiacich“ ľudí skôr rozveseliť, oni zasa nás. V tom je ten hlavný účel tejto appky. A ktovie, možno takýmto štýlom spoznáte aj človeka, s ktorým si budete sympatickí. To je podstatou tejto aplikácie takisto, človek nikdy nevie. Náhody predsa existujú. Vlastne prvotný plán bol, aby sa cez tento softvér ľudia zoznamovali.

žena

Avšak aplikácia začne automaticky fungovať až vtedy, ak bude vaša batéria pod hodnotou 5%. Až vtedy prejaví funkčnosť. Preto zo začiatku nesúďme, že appka nefunguje. Váš mobil musí byť v stave, v ktorom sa o chvíľu vybije. Je to celkom zaujímavý a netradičný softvér.