ČISTÁ PLANÉTA = ČISTÉ SVEDOMIE (AKÉ SLUŽBY MÔŽETE PRI JEJ OCHRANE VYUŽIŤ)


Kurzy ekológie
Úplne na prvom mieste je vzdelanie.Vedomosť o tom kam sa dostane napríklad igelitová taška po zahodení. Alebo ako znečisťujeme vodné zdroje ak používame pracie prášky a aviváž. Ako sa na stav pôdy podpisuje ekologická nerovnováha.

krajina
 
Existujú firmy, ktoré poskytujú kurzy a školenia či už pre jednotlivcov alebo pre skupiny.Stačí si nájsť nejakú vo svojom okolí a využiť jej ponuky. Rovnakú službu vám poskytnú rôzne akademické prednášky alebo zrazy ekologických nadšencov. Za malý poplatok sa dozviete kopec nových informácií a získate kontakty.  
 
Merania a rozbory
Ak neviete či pijete čistú vodu a v záhrade máte ekologicky nezávadnú pôdu využite služby firiem a staníc, ktoré sa zaoberajú práve touto činnosťou.Veľa z nich má buď vlastné laboratóriá alebo sú sprostredkovateľmi laboratórnych meraní a môžete si k nim dať analyzovať skutočne veľa vecí.

brožury
 
Od merania prírodnej rádioaktivity, cez merania potenciálu striech pre solárne kolektory, hluk, laboratórne skúšky pitnej vody, liekov, potravín, kovových materiálov a hračiek si môžete dať urobiť rozbor alebo meranie takmer zo všetkého.
 
Záhradnícke služby
Radi by ste vo svojom okolí krásnu zeleň a neviete ako na to?Záhradnícke služby slúžiace na tento účel vám poradia s projektom alebo vyriešia celkový problém k vašej spokojnosti.
 
Nie je pre nich problém zrealizovať zatrávnenie, položiť závlahový systém, vyfrézovať zhutnenú pôdu alebo výsadbu rastlín a drevín aj so zárukou ba dokonca odvezú aj odpad z vášho pozemku.
 
Likvidácia odpadu
Toto posledné ohnivko v ekologickom reťazci je najdôležitejším článkom v celom procese ochrany životného prostredia.Samozrejme nejedná sa len o komunálny odpad ale aj o ekologickú likvidáciu použitých a nefunkčných zariadení.

šipky
 
Ak nemáte možnosť odviezť nepotrebné veci zo svojho pozemku vlastnými silami, vyhľadajte vo svojom okolí zberné dvory alebo služby, ktoré sa touto činnosťou zaoberajú. Môžu vám dodať kontajner a po naplnení ho aj odvezú. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup