3 tipy, prečo si zadovážiť skladací stôl a ako ho efektívne využiť

Skladacie stoly predstavujú efektívne riešenie, ktoré sa dá skvele využiť v rôznych situáciách a pri rozmanitých príležitostiach. V dobe, kedy sú v interiérovom dizajne skladné a skladacie priestorové riešenia, ktoré šetria miesto, na prvých priečkach v rebríčkoch popularity, dostáva aj moderný skladaci stol svoju príležitosť. Objavte preto s nami tri tipy, ako sa dá skladací stôl využiť.

skládací stůl 1

Ak milujete prírodu a radi chodíte s rodinou na pikniky či len tak niekam do lesa, potom vám skladací stôl pomôže ešte k príjemnejšie strávenému času. Keďže existuje množstvo dizajnov, rozmerov a tvarov, dá sa vybrať taký, ktorý bude výbornou prenosnou plochou dokonca aj na obed v prírode. Poslúži pri grilovačke, či v prírodných zákutiach bez lavičiek a stolov, pri vode a kdekoľvek, kde ho budete chcieť preniesť. Pohodlne sa zmestí do auta a odtiaľ ho veľmi pohodlne kamkoľvek prenesiete.

Skladací stôl na záhradu a terasu

Náš tip číslo dva sa týka záhrady a terasy. Pokiaľ nie ste zástancom permanentného veľkého robustného stola pre celú rodinu či návštevy, ktorý by sa v okamihu stal dominantou priestoru, zadovážte si skladací stôl, ktorý budete môcť vytiahnuť len vtedy, keď ho budete naozaj potrebovať. Najesť sa tak môžete v záhrade, na chate alebo na terase. Nevadí ani to, keď váš stôl zmokne. Je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov, ktoré vydržia aj nepriazeň počasia. Navyše veľmi efektívne ho zložíte a zase uskladníte podľa potreby.

stůl skládací 1

Pre malé obytné priestory sa hodí dokonale

No a do tretice predstavme tip, ktorý prináša riešenie pre tých, ktorí majú obmedzený priestor. Či už máte malý byť, garsónku alebo si prenajímate len jednu izbu, môžete mať pekný jedálenský stôl aj vy. Skladací stôl požadovanej veľkosti predstavuje efektívne riešenie, ktoré použijete len vtedy, keď ho budete potrebovať. Stôl tak nemusí byť umiestnený v izbe permanentne. Poskladáte ho vtedy, keď sa bude využívať.